KONST / Litografier / Färglitografi 11843027
nr 1184 3027
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 87/190, Vinterlandskap, 32x49 cm
Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.
Utrop:
400 kr
måndag 21 maj 2018
kl 18:03:15